Друзі, хочу поділитися з вами випадком справжнього геноциду, але лікарського.
Не вдаючись в більші деталі історії жінки — вона мала дві втрати вагітності протягом 2 років, по типу пустого плідного яйця, що є 100% дефектним зачаттям і не має нічого спільного з ендометрієм.

Проте жінку залякали поліпом і хронічним ендометритом 🤬

Звичайно, зробили гістероскопію, хоча показів не було, а також біопсію ендометрію.

Як ви гадаєте, яким був результат гістологічного дослідження?

Уявіть собі, що аналіз матеріалу проводив не лікар, або лікар в нетверезому стані. Уявили? Ось такі результати були отримані, які говорили лише про тотальну малограмотність того, хто таке писав. Зате заключення дали саме те, чого очікував лікуючий лікар. Треба ж жінку залякати ще більше, чи не так? І ось це бидло в білому халаті (вибачте, але я не можу таких негідників називати навіть лікарями), призначило схему на два місяці, і відразу ж попередило, що ефективність лікування 50-60% 🤬 тому після цього буде плазмотерапія 🤬 в порожнину матки 😰

Один місяць такого лікування коштує 8500 гривень. Це тоді, коли в Україні війна і люди не отримують достатньо грошей. Хіба це не геноцид?

Якщо вам пропонують таке лікування, прошу відразу тікати від цих лікарів. Про хронічний ендометрит і поліпи я писала і говорила чимало. Це два найпоширеніші комерційні діагнози на території пострадянських країн. Будь ласка, читайте мої книги про підготовку до вагітності та безпліддю, статті, дивіться відео, вебінари, семінари. Повторю ще раз: на цю тему є багато правдивої і корисної інформації.

Не треба собі шкодити, а потім плакати, що ви не тільки «долікувалися», але втратили час і гроші.

Ru ⬇️

Друзья, хочу поделиться с вами случаем настоящего геноцида, но врачебного.

Не вдаваясь в детали истории женщины, она имела две потери беременности в течение 2 лет, по типу пустого плодного яйца, являющегося 100% дефектным зачатием и не имеющего ничего общего с эндометрием! Однако женщину запугали полипом и хроническим эндометритом.

Конечно, сделали гистероскопию, хотя показаний не было, а также биопсию эндометрия.

Как вы думаете, каков был результат гистологического исследования? Представьте, что анализ материала проводил не врач, или врач в нетрезвом состоянии. Представили? Вот такие результаты и были получены, которые говорили только о тотальной малограмотности того, кто такое писал. Зато заключение дали именно то, что ожидал лечащий врач. Надо женщину запугать еще больше, не правда ли? И вот это быдло в белом халате (простите, но я не могу таких негодяев называть даже врачами), назначило схему на два месяца, и сразу же предупредило, что эффективность лечения 50-60%, 🤬 поэтому после этого последует плазмотерапия… в полость матки🤬

Один месяц такого лечения стоит 8500 гривен. Это когда в Украине война и люди не получают достаточно денег. Разве это не геноцид?

Если вам предлагают такое лечение, прошу сразу убегать от этих врачей. О хроническом эндометрите и полипах я писала и говорила немало. Это два самых распространенных коммерческих диагноза на территории постсоветских стран. Пожалуйста, читайте мои книги о подготовке к беременности и бесплодию, статьи, смотрите видео, вебинары, семинары. Повторю еще раз: на эту тему много правдивой и полезной информации. Не надо себе вредить, а потом плакать, что вы не только «долечились», но потеряли время и деньги.