Дані для отримання інформаційної послуги

Дякуємо за інтерес до аналізу вашого випадку.  Величезне прохання дотримуватися таких умов для отримання послуги:

  1. Ваше ім’я в анкеті має збігатися з тим ім’ям, яким ви користуєтеся у листуванні електронною поштою.
  2. Перевірте правильність написання електронної пошти!  Дуже часто ми не можемо з вами зв’язатися через помилку в адресі.
  3. ЗАВЖДИ вказуйте додатково КОЛИ, ЯКИМ МЕТОДОМ, У ЯКІЙ КІЛЬКОСТІ та КИМ (повне ім’я) здійснено оплату.  Ми отримуємо безліч переказів без вказівки будь-якої інформації для контакту та витрачаємо по 2-3 тижні на пошуки відправника оплати.

 Оплата має  здійснюватися щонайменше за 24 години до призначеної дати послуги.

  1. Др.  Березовська завжди підтверджує отримання ваших даних.  Якщо протягом 7 днів ви не отримали такого підтвердження, зверніться до лікаря знову на електронну адресу consult@doctorberezovska.com.  ОБОВ’ЯЗКОВО ПЕРЕВІРЯЙТЕ ТАПКУ СПАМУ!!!

Вартість першого аналізу випадку — $125 US ($170 Can), повторного — $65 US ($85 Can).   У магазині вартість виражена в канадських доларах, що трохи більше від американських і залежить від курсу обміну валюти.  Можливі додаткові знижки за промокодами. Онлайн спілкування проводяться за допомогою Skype, WhatsApp, Viber та у вигляді аудіовідповідей (звуковий файл).

  1. Терміновий розбір вашого випадку (протягом 36 годин) оплачується за ціною $250 US первинний, $125 US повторний.

 УВАГА!  ЯКЩО ВАМ ЗАПРОПОНОВАНІ ДАТА І ЧАС ДЛЯ РОЗБОРУ ВАШОГО ВИПАДКУ І ВИ НЕ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ЇХ протягом 24 ГОДИН, ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ СКАСОВУЄТЬСЯ І ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ІНШИЙ ЧАС.

Ваші відповіді є надзвичайно важливими для надання якісних послуг.  Вся інформація є конфіденційною.

Інформація про картки та інші рахунки НЕ зберігається.

 *Розбір клінічного випадку та надання рекомендацій не є медичною послугою і не може бути заміною очного візиту до лікаря.

Первичные данные - Шаг 1 из 7
обов'язкове питання
обов'язкове питання
обов'язкове питання
обов'язкове питання
обов'язкове питання
обов'язкове питання