UА:

Продовжуємо тему свербіння промежини. Ви не уявляєте, як багато жінок консультується у мене з приводу свербіння, безконечних відвідувань лікарів, лікування, коли проблема не в інфекціях чи якихось захворюваннях, а в банальному голінні інтимної зони, видаленні волосся з зовнішніх статевих органів!

Видалення волосся в інтимній зоні – це не питання гігієни, а питання моди. Волосся навіть там виконує захисну функцію, а також привабливу – посилює запах для приваблення протилежної статі, особливо під час овуляції. То ж природа не дарма залишила волосся в цій ділянці нашого тіла.
Голитися в інтимній зоні жінки, в основному молоді дівчата, почали в 1960х роках з появою міні-юбок. Хоча вперше інтимні стрижки були запроваджені в 1946 році для реклами купальних костюмів. А далі Playboy зробив свою справу.

Насправді гоління і видалення волосся зі шкіри промежини може стати справжньою тортурою і наслідки у вигляді свербіння можуть хибно сприйматися за якісь захворювання.

Поговоримо про гоління. Бажано дотримуватися таких правил:
1. Ніколи не голіть суху шкіру. Найкраще це робити після прийняття душу або ванни.
2. Застосовуйте пом’якшувальні засоби: піну для гоління, піну мила (старайтеся, що піна не потрапляла в піхву).
3. Використовуйте гострі леза.
4. Після видалення волосся змийте залишки піни теплою водою. Протріть обережно шкіру рушником.
5. Обов’язково використовуйте нейтральний м’який крем для зняття ефекту сухості в зоні гоління. Накладайте крем 3 рази на добу перші два дні після гоління.
6. Не живіть статевим життям відразу після гоління. Краще зачекати добу.
7. Ні в якому разі не використовуйте спиртові розчини та туалетну поду після гоління.

Якщо ви не будете дотримуватися цих правил, у вас може виникнути подразнення шкіри, свербіж і навіть дерматит.

Якщо ви користуєтеся воском, то потрібно розуміти, що це може бути травматична процедура і після неї можуть бути синці, подразнення і сильна сухість шкіри. Залишки воску потрібно видалити, і для захисту шкіри використовувати пом’якшувальні креми.

ВЕРНУТЬСЯ в Блог Др. Елены Березовской