1. Всередині Тебе Нове Життя, Божий Дар; нехай не буде в тебе інших богів у вигляді Прогестерону.

2. Не май інших богів таких, як лікарі, і не малюй в уяві трагічного завершення твоєї вагітності. Не піддавайся страхам і не служи їм: бо в Тобі Нова Людина – Твоя Любов, Твоє Щастя, Твоя Дитина, яка є винагородою за твоє терпіння і твою турботу, і милосердна, бо ти любиш Її і не шкодиш Їй.

3. Не кажи вголос «Жах!» на марно, бо Страх не залишить без свого впливу того, хто всього даремно боїться..

4. Трактуй 9 місяців вагітності, як свято тому, що вагітність – не хвороба, а благодать. Дев’ять місяців носи, як належить, ставши одним цілим з Дитиною, а коли прийде час народжувати, не покидай Її одну через крики та думки про свій власний біль. Ти не знаєш, чи боляче Їй, коли Вона просувається до Світла в Новий Світ. Допоможи Їй з’явитися легко, самій народжуючись Матір’ю для неї. Бо День Народження Нової Людини – це святий день, тому благословення тобі послано Згори.

5. Шануй батька свого і матір свою, щоб стали вони добрими дідусем та бабусею, і не перечили тобі, а були мудрими радниками та підмогою.

6. Не вбивай ненароджене Дитя ні ліками (якщо немає в них серйозної необхідності, а приймаєш їх тільки через свій страх і незнання), ні алкоголем та курінням, ні іншими шкідливими звичками. І найголовніше – не вбивай словом, яким є твоє негативне мислення.

7. Не чужолож, віддаючи всю свою любов та увагу Дитині, відштовхуючи від себе чоловіка, але будучи при тому все ще його дружиною на словах та папері. Бо може знайти він собі утіху поза шлюбом.

8. Не кради у ненародженого Дитятка спокій і радість, насичуючи свою кров гормонами стресу і різною хімією. Не кради у Дитини Її внутрішньоутробного життя, і не дозволяй своєму лікарю красти його, пришвидшуючи народження, якщо стан твоєї Дитини і твій в нормі.

9. Не кажи вголос поганих слів, особливо про інших людей, щоб потім не чути їх від своєї Дитини.

10. Не бажай нічого чужого: ні вагітності, ні пологів, ні дітей, ні чужого сімейного щастя, ні матеріального достатку. Пам’ятай, що ти – творець власного щастя, і все в руках твоїх (і Божих). А всередині тебе – твоя Віра, Надія і Любов — Твоя Дитина!

 

 

Ця стаття доступна також російською мовою за цим посиланням.